rtMedia - en to fa translation catalogue (442 entries)

en:  You must
fa: شما باید

en:  day
fa: روز

en:  hour
fa: ساعت

en:  minute
fa: دقیقه

en:  second
fa: ثانیه

en:  to login.
fa: برای ورود.

en: "Number of media" count value should be numeric and greater than 0.
fa: "تعداد رسانه ها " بایستی عدد و بزرگتر از صفر باشد .

en: $9/month
fa: ۹ دلار در ماه

en: $99/month
fa: ۹۹ دلار در ماه

en: $999/month
fa: ۹۹۹ دلار در ماه

en: %1$s added a %2$s
fa: %1$s یک %2$s اضافه کرد

en: %s added a %s
fa: %s %s ارسال کرد

en: %s ago
fa: %s قبل

en: (M) SOCIAL NETWORK BUDDYPRESS THEME
fa: پوسته شبکه اجتماعی بادی پرس (M)

en: 1 hour | %s hours
fa[0]: یک ساعت

en: 1 minute | %s minutes
fa[0]: یک دقیقه

en: 1 second | %s seconds
fa[0]: یک ثانیه

en: 3rd Party Themes
fa: پوسته های 3rd Party

en: <a href="%s">Create an issue</a> on GitHub requesting the same.
fa: <a href="%s">ایجاد یک موضوع </a> در GitHub چیزی مشابه را تقاضا می کند .

en: Activate / Deactivate License
fa: فعال/غیر فعال سازی مجوز

en: Activate License
fa: فعال کردن مجوز

en: Activated
fa: فعال

en: Add Album
fa: افزودن آلبوم

en: Add more files
fa: افزودن فایل های بیشتر

en: Addons
fa: افزونه ها

en: Album
fa: آلبوم

en: Album
fa: آلبوم

en: Album Creation Control
fa: کنترل ایجاد آلبوم

en: Album List
fa: لیست آلبوم ها

en: Album Name :
fa: نام آلبوم :

en: Album Title :
fa: عنوان آلبوم :

en: Albums
fa: آلبوم ها

en: All
fa: همه

en: All Albums
fa: همه آلبوم ها

en: All Group Members
fa: تمام اعضای گروه

en: All media from BP Album has been imported.
fa: تمام فایل ها از BP Album منتقل شدند.

en: All members
fa: تمام کاربران

en: Allow Upload
fa: امکان آپلود

en: Allow media owner to change the thumbnail of uploaded audio/video files. The File Upload box will be provided to change media thumbnail.
fa: به صاحب رسانه برای عوض کردن ریزنما (Thumbnail) فایل های صوتی/تصویری بارگذاری شده اجازه دهید. کادر بارگذاری فایل برای عوض کردن ریزنما (Thumbnail) ی رسانه ارائه خواهد شد.

en: Allow user to comment on uploaded media
fa: به کاربر برای رسانه بارگذاری شده اجازه نظر دهی را بدهید

en: Allowed File Formats
fa: فرمت های فایل مجاز :

en: Allows you to upload a particular media type on your post.
fa: اجازه می دهد تا شما را به یک نوع خاص رسانه در پست های خود را آپلود کنید.

en: Amazon S3 Support
fa: پشتیبانی از Amazon S3

en: Are you a developer?
fa: آیا شما یک توسعه دهنده هستید؟

en: Are you sure you want to delete the selected media?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید رسانه های انتخاب شده را حذف نمایید ؟

en: Are you sure you want to delete this Album?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این آلبوم را حذف نمایید ؟

en: Are you sure you want to delete this comment?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این دیدگاه را حذف نمایید؟

en: Are you sure you want to delete this media?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این رسانه را حذف نمایید ؟

en: Argument missing. id is required.
fa: گم شدن برهان(آرگومان). شماره شناسایی خواسته شده است.

en: Atleast one Media Type Must be selected
fa: حداقل یکی از انواع رسانه باید انتخاب شده باشند

en: Attach Media
fa: افزودن رسانه

en: Audio/Video  Encoding
fa: تبدیل صدا و ویدیو

en: Audio/Video encoding service
fa: سرویس رمزگذاری صوتی/تصویری

en: BP-Album is active on your site and will cause problems with the import.
fa: BP-Album در سایت شما فعال می باشد و باعث ایجاد مشکل در روند انتقال خواهد شد .

en: Back
fa: بازگشت

en: Bandwidth (monthly)
fa: پهنای باند ( ماهانه )

en: Blocked Temperorily
fa: به طور موقت مسدود کن

en: BuddyPress
fa: بادی پرس

en: BuddyPress Group Media Control
fa: کنترل رسانه گروهی بادی پرس

en: BuddyPress Media 2.6 requires a database upgrade.
fa: رسانه بادی پرس ۲.۶ نیاز به به روز رسانی پایگاه داده دارد .

en: BuddyPress Media Addons for Photos
fa: افزونه های رسانه بادی پرس برای تصاویر

en: BuddyPress Media Instagram adds Instagram like filters to images uploaded with BuddyPress Media.
fa: BuddyPress-Media Instagram به تصاویر شما افکت های اینستاگرام را اضافه می کند .

en: Bug Report
fa: گزارش خطا

en: Buy Now
fa: هم اکنون بخرید

en: Category
fa: دسته

en: Clean up Later
fa: بعدا پاک کن

en: Clean up Now
fa: همین حالا پاک کن

en: Click
fa: کلیک کنید

en: Click Here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Click here to deactivate BP-Album and continue importing
fa: بر روی اینجا کلیک کنید تا BP-Album غیر فعال شده و روند انتقال ادامه پیدا کند

en: Close
fa: بستن

en: Close (Esc)
fa: بستن (Esc)

en: Close overlay
fa: پوشش نزدیک

en: Coming Soon
fa: به زودی

en: Coming Soon !!
fa: به زودی !!

en: Comment
fa: نظر

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Comments: 0/0 (No comments to import)
fa: دیدگاه ها : ۰/۰ (هیچ دیدگاهی برای انتقال وجود ندارد )

en: Congratulations!
fa: !تبریک

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: Could not read file.
fa: خطا در خواندن فایل

en: Create
fa: ایجاد

en: Create Album
fa: ایجاد آلبوم

en: Create New Album
fa: ایجاد آلبوم جدید

en: Crop
fa: برش

en: CubePoints
fa: نقاط مکعب

en: Current Plan
fa: پلان فعلی

en: Currently your network allows uploading of the following file types. You can change the settings <a href="%s">here</a>.<br /><code>%s</code></span>
fa: در حال حاضر شبکه شما اجازه می دهد تا پسوند های زیر را بارگذاری نمایید . شما می توانید این تنظیمات را از  <a href="%s">اینجا</a> تغییر دهید .<br /><code>%s</code></span>

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Data mismatch, Please insert data properly.
fa: عدم تطابق اطلاعات ، لطفا اطلاعات را بدرستی وارد کنید.

en: Deactivate License
fa: غیر فعال کردن مجوز

en: Deactivated
fa: غیر فعال

en: Debug Info
fa: اطلاعات اشکال زدایی

en: Default Count
fa: تعداد پیش فرض

en: Default Privacy
fa: حریم خصوصی پیش فرض

en: Default privacy
fa: محرمانگی پیش فرض

en: Delete
fa: حذف کردن

en: Delete Album
fa: حذف آلبوم

en: Delete Comment
fa: حذف دیدگاه

en: Delete Media
fa: حذف رسانه

en: Delete Selected media from the album.
fa: حذف موارد انتخاب شده از این آلبوم

en: Delete this media
fa: این رسانه را حذف کنید

en: Deprecated %s. Please use %s.
fa: بد % s. لطفا استفاده از % s.

en: Description:
fa: توضیحات :

en: Details
fa: جزییات

en: Direct Upload
fa: بارگذاری مستقیم

en: Dismiss
fa: متوقف کردن

en: Display
fa: نمایش

en: Done
fa: انجام شد

en: Drop files here
fa: فایل ها را اینجا رها (drop) کنید

en: Drop your files here
fa: فایل های خود را اینجا بیندازید

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Album
fa: ویرایش آلبوم

en: Edit Album :
fa: ویرایش آلبوم :

en: Edit Media
fa: ویرایش رسانه

en: Edit this media
fa: این رسانه را ویرایش کنید

en: Email
fa: ایمیل

en: Empowering The Web With WordPress
fa: وب را با وردپرس قدرتمند کنید

en: Empowering your community with
fa: اجتماع خود را به این وسیله قدرتمند کنید

en: Empty Comment is not allowed.
fa: دیدگاه نمی تواند خالی باشد

en: Enable Direct Upload
fa: توانایی بارگذاری مستقیم

en: Enable Media on BuddyPress Groups
fa: فعال کردن رسانه ها در گروه های بادی پرس

en: Enable Media on BuddyPress Profile
fa: فعال کردن رسانه ها در نمایه بادی پرس

en: Enable privacy
fa: حریم خصوصی را فعال کن

en: Encoding Usage
fa: طریقه استفاده تبدیل

en: Encoding disabled successfully.
fa: تبدیل فایل با موفقیت غیرفعال شد

en: Enter API KEY
fa: کلید API را وارد نمایید

en: Enter an album name.
fa: لطفا یک نام برای آلبوم بنویسید

en: Entity
fa: نهاد

en: Error Uploading File
fa: خطا در بارگذاری فایل

en: Error creating attachment for the media file, please try again
fa: خطا در ایجاد ضمیمه برای فایل رسانه لطفا دوباره تلاش نمایید

en: Error in updating Media
fa: خطا در به روز رسانی رسانه

en: Fail to regenerate thumbails
fa: خطا در بازسازی تصاویر بندانگشتی

en: Failed
fa: نا موفق

en: Feature\Plan
fa: مشخصه/پلان

en: Featured media removed successfully.
fa: رسانه ی برجسته با موفقیت حذف شد.

en: Featured media set successfully.
fa: رسانه ی برجسته با موفقیت تنظیم شد.

en: File Extensions
fa: پسوند های فایل

en: File Size Limit
fa: محدودیت حجم فایل

en: File Upload
fa: آپلود فایل

en: File not supported
fa: فایل پشتیبانی نمی شود

en: File type not allowed.
fa: نوع فایل مجاز نیست.

en: Free
fa: رایگان

en: Free Support
fa: پشتیبانی رایگان

en: Friends - Visible to user's friends
fa: دوستان - قابلیت رؤیت برای دوست های کاربر

en: Gold
fa: طلایی

en: Group Admin only
fa: فقط مدیر گروه

en: Group Admins and Mods only
fa: فقط مدیران و ویرایشگران گروه

en: Group Albums
fa: آلبوم های گروه

en: HD Profile
fa: نمایه HD

en: HERE
fa: اینجا

en: Height
fa: ارتفاع

en: Hide
fa: پنهان کردن

en: Hire Us
fa: استخدام ما

en: Homepage
fa: صفحه خانه

en: However, a lot of unnecessary files and a database table are still eating up your resources. If everything seems fine, you can clean this data up.
fa: در حال حاضر یک سری فایل ها و جداول پایگاه داده غیر ضروری از منابع شما استفاده می کنند . اگر مشکلی نیست شما می توانید این اطلاعات را پاک نمایید .

en: I have taken a backup of the database and files of this site.
fa: من یک پشتیبان از فایل ها وو پایگاه داده این سایت تهیه کرده ام .

en: I just imported bp-album to @rtMediaWP http://rt.cx/rtmedia on %s
fa: من فقط bp-album را به rtMediaWP http://rt.cx/rtmedia@ در %s وارد کردم.

en: I use @rtMediaWP http://rt.cx/rtmedia on %s
fa: من از @rtMediaWP http://rt.cx/rtmedia در %s استفاده می کنم

en: If you are using CubePoints plugin on your website than rtMedia CubePoint add-on can be integrate with that plugin to setup point management system for rtMedia related activities.
fa: اگر شما در وبسایت خود از پلاگین CubePoints استفاده می کنید ، در کنارش افزودنی rtMedia CubePoint می تواند برای راه اندازی سیستم مدیریت نقطه ای برای فعالیت های مرتبط rtMedia با آن پلاگین تلفیق شود.

en: If you have any suggestions, enhancements or bug reports, you can open a new issue on <a target="_blank" href="https://github.com/rtCamp/rtMedia/issues/new">GitHub</a>.
fa: اگر شما هرگونه پیشنهادات ، انتقادات و یا گزارش خرابی دارید ، می توانید یک موضوع جدید در <a target="_blank" href="https://github.com/rtCamp/rtMedia/issues/new">GitHub</a> باز کنید.

en: If you have set "WP_DEBUG" in you wp-config.php file, please make sure it is set to "false", so that it doesn't conflict with the import process.
fa: اگر شما "WP_DEBUG"  را در فایل wp-config.php تنظیم کرده اید  لطفا قبل از مراحل واردکردن اطلاعات آن را به مقدار "false" تغییر دهید تا تداخلی ایجاد نشود .

en: If you make changes to width, height or crop settings, you must use "<a href="%s">Regenerate Thumbnail Plugin</a>" to regenerate old images."
fa: اگر تغییری در پهنا ارتفاع و یا تنظیمات برش انجام دهید برای تصاویر قبلی بایستی از افزونه "<a href="%s">Regenerate Thumbnail Plugin</a>" استفاده نمایید .

en: Image
fa: تصویر

en: Important
fa: مهم

en: Insert from URL
fa: از آدرس را وارد کنید

en: Invalid Context for upload.
fa: چهار چوب نامعتبر برای آپلود.

en: Invalid attribute passed for rtmedia_gallery shortcode.
fa: نامعتبر مشخصه برای rtmedia_gallery shortcode منتقل می شود.

en: It will migrate following things
fa: موارد زیر منتقل می شوند

en: Kindly contact your server support to fix this.
fa: با پشتیبانی سرور خود تماس بگیرید تا این مشکل را برطرف نمایند .

en: License Key
fa: کلید مجوز

en: Like
fa: پسندیدم

en: Likes
fa: علاقه مندی ها

en: Live Demo
fa: نمونه زنده

en: Load More
fa: ادامه

en: Load more
fa: ادامه

en: Loading media
fa: در حال بارگذاری رسانه

en: Logged in Users - Visible to registered users
fa: کاربران وارد شده به سیستم - قابلیت رؤیت برای کاربران ثبت نام شده

en: Login
fa: وارد شوید

en: Looks like you don't use BP Album. Is there any other BuddyPress Plugin you want an importer for?
fa: به نظر میرسه شما از BP Album استفاده نمی کنید . آیا می خواهید از افزونه دیگری اطلاعات را وارد کنید ؟

en: MP3 file you have uploaded is currupt.
fa: فایل MP3 که شما بارگذاری نمودید خراب می باشد

en: MP4 file you have uploaded is corrupt.
fa: فایل MP4 که شما ارسال کردید خراب می باشد .

en: Manage Media
fa: مدیریت رسانه

en: Max file Size Limit :
fa: حداکثر اندازه فایل :

en: Media
fa: رسانه

en: Media File you have tried to upload is not supported. Supported media files are .jpg, .png, .gif, .mp3, .mov and .mp4.
fa: فایل رسانه ای که برای بارگذاری اش تلاش کردید پشتیبانی نمی شود. فایل های رسانه ای پشتیبانی شونده عبارتند از: jpg ، png ، gif ، mp3 ، mov و mp4

en: Media Files
fa: فایل های رسانه

en: Media Gallery
fa: گالری رسانه ها

en: Media Sizes
fa: سایزهای رسانه

en: Media Stats
fa: آمار رسانه

en: Media Type
fa: نوع رسانه

en: Media updated Sucessfully
fa: رسانه با موفقیت به روز شد

en: Membership Add-on
fa: افزونه عضویت

en: Merge
fa: ادغام

en: Merge Album
fa: ادغام آلبوم

en: Migration
fa: انتقال

en: Modify Image
fa: ویرایش تصویر

en: Move
fa: انتقال

en: Move Selected
fa: انتقال انتخاب شده ها

en: Move Selected media to another album.
fa: انتقال رسانه های انتخاب شده به آلبومی دیگر

en: Move selected media to the album :
fa: انتقال رسانه های انتخاب شده به آلبوم :

en: Music
fa: موسیقی

[ctx: My Account Privacy sub nav]
en: Privacy
fa: محرمانه

en: Name
fa: نام

en: Network settings updated successfully.
fa: تنظیمات شبکه با موفقیت به روز شد .

en: New Album
fa: آلبوم تازه

en: New Feature
fa: قابلیت تازه

en: Next
fa: بعد

en: No album found
fa: هیچ آلبومی پیدا نشد

en: No album found in Trash
fa: هیچ آلبومی در سطل زباله پیدا نشد

en: No file was uploaded
fa: هیچ فایلی ارسال نشده است

en: No items
fa: هیچ موردی پیدا نشد

en: No time remaining.
fa: زمانی باقی نمانده است

en: Not Available
fa: در دسترس نمی باشد

en: OFF
fa: خاموش

en: ON
fa: روشن

en: Only you
fa: فقط شما

en: Ooops !!! Invalid access. No nonce was found !!
fa: Ooops!!! دسترسی غیر معتبر است. فعلا هیچ پیدا نشد!

en: Oops !! There's no media found for the request !!
fa: رسانه ای وجود ندارد!

en: Options
fa: گزینه ها

en: Organize media into albums
fa: سازماندهی رسانه داخل آلبوم ها

en: Other Settings
fa: تنظیامت دیگر

en: Overage Bandwidth
fa: پهنای باند متوسط

en: Parent
fa: والد

en: Photo
fa: تصویر

en: Photo Filters
fa: فیلتر های تصویر

en: Photo Watermark
fa: سایه دار کردن عکس

en: Photos
fa: تصاویر

en: Platinum
fa: پلاتینی

en: Please Migrate your Database
fa: لطفا پایگاه داده خود را هجرت بدهید

en: Please do not refresh this page.
fa: لطفا این صفحه را رفرش نکنید

en: Please enter some content to post.
fa: لطفا مطلبی برای ارسال بنویسید.

en: Please enter the api key.
fa: لطفا کلید api را وارد نمایید

en: Please login
fa: لطفا وارد شوید

en: Please select some media.
fa: لطفا تعدادی رسانه انتخاب نمایید

en: Please update all premium add-ons that you have purchased from rtCamp from
fa: لطفا تمام افزودنی های پیشرفته (فروشی) که از rtCamp خریداری کرده اید را بروزرسانی کنید

en: Plugins
fa: افزونه ها

en: Post to Twitter
fa: ارسال به توییتر

en: Post to Twitter Now
fa: ارسال به توییتر

en: Posted
fa: ارسال شده

en: Premium Add-ons
fa: افزونه های حرفه ای

en: Premium Addons
fa: افزونه های پیشرفته (فروشی)

en: Premium Support
fa: پشتیبانی پیشرفته (هزینه دار)

en: Prev
fa: قبلی

en: Pricing
fa: قیمت ها

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Privacy :
fa: حریم شخصی:

en: Privacy:
fa: حریم شخصی:

en: Private - Visible only to the user
fa: شخصی - قابلیت رؤیت فقط برای کاربر

en: Profile Albums
fa: آلبوم های نمایه

en: Public
fa: عمومی

en: Public - Visible to the world
fa: عمومی  - قابلیت رؤیت برای کل جهان

en: Rate on Wordpress.org
fa: امتیاز در وردپرس

en: Rate rtMedia on Wordpress.org
fa: امتیاز به rtMedia در وردپرس

en: Read More
fa: بیشتر بخوانید

en: Reasons to buy rtMedia-PRO
fa: چرا rtMedia حرفه ای را باید تهیه نمایید

en: Recommended
fa: پیشنهاد می شود

en: Recount Fail
fa: عدم موفقیت بازشماری

en: Recount Success
fa: موفقیت بازشماری

en: Recounting Failed
fa: بازشماری از دست رفت

en: Recounting of media files done successfully
fa: بازشماری فایل های رسانه با موفقیت انجام شد

en: Regen. Thumbnail
fa: بازسازی بندانگشتی ها

en: Regenerate Pending Thumbnails
fa: بازسازی تصاویر بندانگشتی در انتظار

en: Regenerate Thumbnail
fa: بازسازی بندانگشتی ها

en: Regenerate Video Thumbnails
fa: بازسازی بندانگشتی های ویدیو

en: Regenerate Video Thumbnails Done
fa: بازسازی تصاویر بندانگشتی ویدیو ها با موفقیت انجام شد .

en: Remaining
fa: باقیمانده

en: Remove from queue
fa: حذف از صف

en: Right Now in rtMedia
fa: در حال حاضر در rtMedia

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: تغییرات را ذخیره کنید

en: Save Key
fa: ذخیره کردن کلید

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظمیات

en: Search Albums
fa: جستجو در آلبوم ها

en: Select Album to merge with :
fa: آلبومی را برای ادغام انتخاب نمایید :

en: Select All Visible
fa: انتخاب تمام قابل مشاهده ها

en: Select your files
fa: فایل های خود را انتخاب نمایید

en: Sent of regenerate thumbails
fa: ارسال بازسازی تصاویر بندانگشتی

en: Service
fa: خدمات

en: Set Custom Thumbnail for Audio/Video
fa: ریزنما (Thumbnail) ی سلیقه ای برای عنصر صوتی/تصویری قرار دهید

en: Set Featured
fa: رسانه ویژه

en: Set album privacy when user create an album or change album privacy when editing existing albums. The privacy levels are Public, Logged in user, Friends and Private.
fa: حریم خصوصی (privacy) آلبوم را زمانی که کاربر یک آلبوم ایجاد می کند تنظیم کنید؛ یا هنگام ویرایش کردن آلبوم های موجود ، حریم خصوصی را تغییر دهید. سطوح حریم خصوصی عبارتند از: عمومی ، کاربر وارد شده به سیستم ، دوستان و شخصی.

en: Set as Featured
fa: انتخاب به عنوان تصویر صفحه من

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved successfully
fa: تنظیمات با موفقیت ذخیره شدند .

en: Settings saved successfully!
fa: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد.

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند .

en: Share on Facebook
fa: به اشتراک گذاری در فیس بوک

en: Share on Facebook Now
fa: به اشتراک گذاری در فیس بوک

en: Shortcode Generator
fa: مولد ریزکد (short code)

en: Show next theme
fa: پوسته بعدی را نشان بده

en: Show previous theme
fa: پوسته قبلی را نشان بده

en: Signup for
fa: ثبت نام برای

en: Silver
fa: نقره ای

en: Social Sync
fa: همگامی اجتماعی

en: Some of the media failed to import. The file might be corrupt or deleted.
fa: بعضی از رسانه ها منتقل نشده اند . ممکن است خراب و یا پاک شده باشند .

en: Something went wrong please try again.
fa: خطایی رخ داد . لطفا دوباره تلاش نمایید

en: Something went wrong. Please try again.
fa: خطایی رخ داد . لطفا دوباره تلاش نمایید .

en: Something went wrong. The required attachment id does not exists. It must have been deleted.
fa: خطایی رخ داده است . شناسه فایل ضمیمه موجود نیست . فایل مورد نظر شما احتمالا حذف شده است .

en: Sorry !! There's no media found for the request !!
fa: با عرض پوزش ! هیچ رسانه ای به این منظور پیدا نشد

en: Sorry !! You do not have rights to edit this media
fa: با عرض پوزش !‌شما مجاز به ویرایش این رسانه نیستید

en: Spread the Word
fa: مطلب را شرح دهید

en: Start
fa: شروع

en: Start Import
fa: شروع انتقال

en: Start upload
fa: شروع به ارسال

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Subject
fa: موضوع

en: Submit
fa: ارسال

en: Submit Support Request
fa: ثبت درخواست پشتیبانی

en: Submit a Bug Report
fa: یک "گزارش خطا" ایجاد کنید

en: Submit a New Feature Request
fa: یک "درخواست ویژگی جدید" ایجاد کنید

en: Subscribe
fa: آبونه شدن

en: Subscribe to our Feeds
fa: عضویت خوراک ما

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Tags:
fa: برچسب ها

en: Thank you for posting your support request.
fa: با تشکر از ارسال تقاضای پشتیبانی شما

en: Thank you for your Feedback/Suggestion.
fa: با تشکر از ارسال نظرتان

en: Thank you for your time.
fa: با تشکر از زمانی که صرف کردید .

en: The MP3 file you have uploaded is not an audio file.
fa: فایل MP3 که شما بارگذاری نمودید یک فایل صوتی نمی باشد .

en: The MP3 file you have uploaded is using an unsupported audio format. Supported audio format is MP3.
fa: فایل MP3  که شما بارگذاری کردید از یک فرمت صوتی استفاده می کند که  پشتیبانی نشده است. فرمت پشتیبانی شونده MP3 می باشد .

en: The MP4 file you have uploaded is not a video file.
fa: فایل MP4 که شما بارگذاری کردید یک فایل ویدئویی نیست.

en: The MP4 file you have uploaded is using an unsupported video codec. Supported video codec is H.264.
fa: فایل MP4 که شما بارگذاری کردید از کدکی(codec) استفاده می کند که پشتیبانی نمی شود. کدک پشتیبانی شونده H.264 است.

en: The album is empty.
fa: در این آلبوم تصویری وجود ندارد

en: The following %d BP Album Media id's could not be imported
fa: شماره های %d از آلبوم بادی پرس را نمی توان وارد کرد .

en: The only complete media solution for WordPress, BuddyPress and bbPress
fa: تنها راه حل کامل برای افزودن رسانه به وردپرس بادی پرس و بی بی پرس

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
fa: مرورگر دستگاه شما از قابلیت ارسال فایل پشتیبانی نمی کند

en: Theme Details
fa: جزئیات پوسته

en: Themes
fa: پوسته ها

en: Themes By rtCamp
fa: پوسته های طراحی شده بوسیله rtCamp

en: There are no comments on this media yet.
fa: هیچ دیدگاهی برای این رسانه ثبت نشده است

en: There is no media found to migrate.
fa: هیچ رسانه ای برای مهاجرت پیدا نشد

en: There was an error saving, please try again
fa: یک خطای ذخیره سازی وجود داشت ، لطفا مجددا تلاش کنید

en: This add-on allows group owner to manage media upload feature group wise.
fa: این افزودنی به صاحب گروه اجازه مدیریت معقولانه ی مجموعه ویژگی های بارگذاری رسانه را می دهد.

en: This add-on will add shortcode generator button in WordPress post and page editor for all the rtMedia shortcodes.
fa: این افزودنی برای تمامی ریزکد های rtMedia دکمه ی مولد ریز کد را در ویرایشگرهای پست و صفحه ی وردپرس اضافه می کند.

en: This import process is irreversible. Although everything is tested, please take a <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">backup of your database and files</a>, before proceeding. If you don't know your way around databases and files, consider <a target="_blank" href="%s">hiring us</a>, or another professional.
fa: این واردسازی غیرقابل بازگشت می باشد . اگر چه همه چیز تست شده است ولی لطفا قبل از ادامه <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups"> یک پشتیبان از پایگاه داده و اطلاعات خود بگیرید .اگر نمی دانید چطور این کار را انجام دهید می توانید <a target="_blank" href="%s"> مارا استخدام کنید </a> یا به یک فرد متخصص الاع دهید .

en: This media is uploaded. Are you sure you want to delete this media?
fa: این رسانه با موفقیت ارسال شد . آیا مطمئنید می خواهید آن را حذف نمایید ؟

en: This plugin integrates rtMedia and myCRED plugin, users can be can award virtual points for various rtMedia activities, like media upload, likes, deleted etc.
fa: این پلاگین (افزونه) ، پلاگین های rtMedia و myCRED را با هم تلفیق می کند ، کاربران می توانند اهداف جایزه تشویقی برای چندین فعل و انفعال rtMedia مانند بارگذاری رسانه ، علاقه مندی ها ، حذف شده و غیره باشند.

en: This will subscribe you to the free plan.
fa: این شما را در پلان رایگان عضو می نماید .

en: Title :
fa: عنوان :

en: Total
fa: جمعا

en: Total
fa: تمامی

en: Total Videos
fa: تمام ویدیو ها

en: Try Now
fa: همین حالا امتحان کن

en: Tweet this
fa: این را توییت کن

en: Type Comment...
fa: نظر خود را بنویسید ...

en: Types
fa: انواع

en: Unknown file upload error.
fa: خطا در آپلود فایل .

en: Unlike
fa: نمی پسندم

en: Unselect All Visible
fa: عدم انتخاب تمام قابل مشاهده ها

en: Unset Featured
fa: لغو برگزیدگی

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Unsubscribed
fa: لغو اشتراک شده

en: Untitled Album
fa: آلبوم بی نام

en: Update Database
fa: به روز رسانی پایگاه داده

en: Update Network Settings Automatically
fa: تنظیمات شبکه را به طور خودکار به روز کن .

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload Media
fa: بارگذاری رسانه

en: Upload terms
fa: قوانین بارگذاری

en: Uploade failed due to internal server error.
fa: آپلود به دلیل خطا در سرور داخلی ناموفق بود.

en: Uploaded
fa: ارسال شد

en: Uploading
fa: در حال ارسال

en: Uploading media directly as soon as it gets selected.
fa: بار گذاری کردن مستقیم رسانه به محضی که انتخاب شده باشد.

en: Usage Stats
fa: آمار استفاده

en: Used
fa: استفاده شده

en: User must have to check the terms and conditions checkbox before uploading the media.
fa: کاربر باید کادر بررسی (checkbox) شرایط و مقررات را قبل از بارگذاری کردن رسانه چک کند.

en: User's Favorites
fa: علاقه مندی های کاربر

en: Users
fa: کاربران

en: Video
fa: ویدیو

en: Video Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی ویدئو

en: Video Thumbnail:
fa: ریزنما (Thumbnail) ی ویدیو:

en: Video is sent to generate thumbnails.
fa: ویدیو برای ایجاد تصاویر بندانگشتی ارسال شد .

en: Videos
fa: ویدیوها

en: View
fa: نمایش

en: View &#8220;%s&#8221;
fa: نمایش &#8220;%s&#8221;

en: View Album
fa: نمایش آلبوم

en: Waiting
fa: لطفا صبر کنید

en: Wall Post
fa: ارسال های دیوار

en: Wall Posts
fa: ارسال های دیوار

en: Warning!
fa: هشدار

en: We will get back to you shortly.
fa: ما به زودی برمی گردیم

en: Webcam Recording
fa: ضبط از وبکم

en: Website
fa: وب سایت

en: Who can create Albums in this group?
fa: چه کسی می تواند در این گروه آلبوم ایجاد نماید ؟

en: Why don't you try adding some instagram like effects to your images?
fa: چرا افکت هایی مثل اینستاگرام به تصاویر خود اضافه نمی کنید ؟

en: Width
fa: عرض

en: With Media
fa: با رسانه

en: You can alternatively create a support request <a href="%s">here</a>
fa: هم چنین شما می توانید در <a href="%s">اینجا</a> نیز تقاضا پشتیبانی خود را ارسال نمایید.

en: You can not create album in this group.
fa: شما در این گروه نمی توانید آلبوم بسازید.

en: You can not create album.
fa: شما نمی توانید آلبوم بسازید.

en: You can not create more albums, you exceed your album limit.
fa: شما نمی توانید آلبوم های بیشتری بسازید ، شما از حد مجاز ایجاد آلبوم عبور کرده اید.

en: You can refer to the API document from
fa: شما می توانید از سند API ارجاع دهید

en: You could display a small snippet of information from your group extension here. It will show on the group
    	                home screen.
fa: شما باید اطلاعات چکیده ای از گسترش گروهی (group extension) خود را در اینجا نمایش دهید. آن در گروه نمایش داده خواهد شد 
     - صفحه اصلی

en: You do not have sufficient privileges to view this gallery
fa: شما اجازه کافی برای دسترسی به این گالری را ندارید

en: You have successfully subscribed for the <strong>%s</strong> plan
fa: شما با موفقیت در پلان <strong>%s</strong> عضو شدید

en: You need to be logged in to upload Media or to create Album.
fa: شما برای بارگذاری رسانه یا ایجاد آلبوم احتیاج دارید که به سیستم وارد شده باشید.

en: You need to have ImageMagick installed on your server for this addon to work.
fa: برای استفاده از این افزونه نیاز است تا شما ImageMagick را بر روی سرور خود نصب کرده باشید .

en: Your API key is not valid or is expired.
fa: کلید API شما معتبر نمی باشد و یا منقضی شده است

en: Your friends
fa: دوستان شما

en: Your server failed to send an email.
fa: سرور شما قادر به ارسال ایمیل نبود

en: Your subscription was cancelled successfully
fa: اشتراک شما با موفقیت لغو شد

en: Your usage limit has been reached. Upgrade your plan.
fa: محدودیت استفاده شما تمام شده است . لطفا پلان خود را ارتقا دهید .

en: affiliate program
fa: برنامه ی وابسته

en: ago
fa: پیش

en: album created successfully.
fa: آلبوم با موفقیت ایجاد شد

en: by
fa: توسط

en: comment deleted
fa: کامنت حذف شده

en: here
fa: اینجا

en: hour
fa: ساعت

en: invalid comment/media id
fa: شماره شناسایی (ID) غیر قابل قبول کامنت/رسانه

en: less
fa: کمتر

en: media likes
fa: علاقه مندی های رسانه

en: minute
fa: دقیقه

en: more
fa: بیشتر

en: my comments
fa: کامنت های من

en: no comment id
fa: بدون شماره شناسایی (ID) کامنت

en: no likes
fa: غیرعلاقه مندی ها

en: no profile found
fa: هیچ پروفایلی پیدا نشد

en: not a video ...
fa: یک ویدئو نیست ...

en: or
fa: یا

en: people like this
fa: کسانی که پسندیده اند

en: profile fields
fa: فیلد های پروفایل

en: rtMedia BuddyPress
fa: rtMedia بادی پرس

en: rtMedia Bug Report from
fa: فرم گزارش خطا rtMedia

en: rtMedia Contact from
fa: فرم ارتباط با rtMedia

en: rtMedia Encoding: Download Failed
fa: تبدیل rtMedia : خطا در دانلود

en: rtMedia Encoding: Nearing quota limit.
fa: نبدیل rtMedia : سهم استفاده شما در حال تمام شدن می باشد.

en: rtMedia Encoding: Usage quota over.
fa: تبدیل rtMedia : شما از تمام سهم خود استفاده کرده اید .

en: rtMedia Links:
fa: پیوند های rtMedia:

en: rtMedia Migration
fa: مهاجرت rtMedia

en: rtMedia New Feature Request from
fa: فرم تقاضای قابلیت تازه rtMedia

en: rtMedia Photo Filters adds Instagram like filters to images uploaded with rtMedia.
fa: فیلتر های تصویر rtMedia برای تصاویر آپلود شده بوسیله rtMedia فیلتر هایی مانند اینستاگرام اضافه می کند.

en: rtMedia Premium Support Request from
fa: فرم تقاضای پشتیبانی حرفه ای rtMedia

en: rtMedia Privacy
fa: rtMedia حریم خصوصی

en: rtMedia Pro is released
fa: rtMedia حرفه ای منتشر شد

en: rtMedia Sizes
fa: اندازه rtMedia

en: rtMedia Themes
fa: پوسته های rtMedia

en: rtMedia Types
fa: انواع rtMedia

en: second
fa: ثانیه

en: to something other than the default for it to work.
fa: برای چیزی غیر از کار پیش فرض آن.

en: version
fa: نسخه

en: your account
fa: حساب شما
